Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Operátor montáže

referenční číslo: 78F31833 | aktuálnost: 19. 9. 2016

- naším klientem je nadnárodní společnost specializující se na tepelné tváření plastů. Zákazníky má po celé Evropě. Je tak stabilním zaměstnavatelem se širokým záběrem působnosti a dlouholetou historií. Jejich zákazníky jsou významní dodavatelé z mnoha průmyslových odvětví, jako je např. automotive, zdravotnictví, letectví, architektonické osvětlení, vybavení pro dětská hřiště apod. Klientům poskytují kompletní servis:konzultace včetně návrhu vhodného zpracování a použité materiálu, individuální design a technologické řešení na míru, příprava a ořez CNC plastových dílů, teprve nakonec samotná výroba - technologií vakuového tepelného tváření – z plastových desek různých materiálů formují finální výrobky, které se dále ořezávají na CNC frézkách, kompletují, šetrně zabalí a nakonec odešlou přímo k zákazníkovi. Firma zároveň investuje do nejlepších pracovníků.
- finální kompletace a kontrola výrobků
- balení a příprava distribuce výrobků
- zpracování vstupů výroby
- práce dle instrukcí a dokumentace, související manuální činnosti
- práce s chemickými látkami
- práce na 2-3 směny v Brně

Požadujeme:

- střední odborné učiliště
- čistý TR
- manuální zručnost, aktivní zodpovědný přístup
- schopnost čtení základní technické dokumentace

Nabízíme:

- zajímavý plat s příplatky dle směnnosti
- příspěvek na stravování
- možnost navštěvovat kurzy AJ
- nástup možný ihned
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- příjemné moderní pracovní prostředí

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail