Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr kvality - automotive (P3962)

referenční číslo: 78F17ECC | aktuálnost: 03.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Budete se komunikačním článkem mezi konečným zákazníkem a projektovým týmem, zastávat vedoucí pozici se zaměřením týkající se zákaznické kvality, zastřešovat kompletně přípravu projektů z hlediska kvality od nabídkového řízení po předání do sériové výroby, zodpovědnost za svěřený projekt od zadání zákazníka po jeho předání do sériové výroby

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, znalost NJ na pokročilé úrovni, praxe na obdobné pozici v automotive, znalost PPAP, APQP, VDA, Lessons Learned, FMEA, práce s PC - MS Office, znalost SAP výhodou, aktivní řidič ochoten cestovat

Nabízíme

smlouva na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, uplatnění Vašich zkušeností z oblasti kvality, vedení projektů za kvalitu, koordinace týmu, prostor pro Váš další odborný a osobnostní růst, adekvátní odměnu a k tomu široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: inženýr kvality, kvalitář, specialista ISO

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita