Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Recepční s angličtinou - zličín

(referenční číslo: 19-12-212922/JD)

Hledáme někoho, kdo je pozitivní, přátelský, s chutí do práce. K tomu ještě mluví výborně anglicky a MÁ zájem o komunikaci s lidmi a líbilo by se mu pracovat v prostředí velmi známé společnosti a být první osobou, kterou klienti po příchodu potkají Navíc zde bude prostor pro uplatnění organizačních schopností v rámci pořádání různých akcí a eventů.

Tvým denním chlebem bude:

  • zajištění plynulého chodu recepce, vítání hostů
  • vyřizování telefonických hovorů a emailů
  • obchodní korespondence
  • objednávky - kancelářských potřeb, zásob, občerstvení
  • další administrativní a ad hoc úkoly
  • organizace interních meetingů pro zaměstnance, teambuildingů a dalších akcí

Nástup: listopad 2016
Smlouva na dobu určitou
Lokalita: Zličín

Požadujeme:

Nejdůležitější je určitě ochota, příjemné vystupování, pozitivní myšlení, smysl pro pořádek a můžeš být klidně i trochu kreativní :)

Další požadavky:

  • máš SŠ vzdělání + zkušenosti z obdobné pozice
  • výborně mluvíš a píšeš anglicky a česky
  • MS Office zvládáš více než běžný uživatel

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Administrativa
Typ nabídky: Zaměstnání