Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Katastrální úřad pro Olomoucký kraj

Pracovníci veřejné správy vydávající různá povolení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11342120761 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), plný úvazek.

Požadujeme:
- magisterské VŠ vzdělání právního zaměření
- orientace v oblasti geodézie a/nebo katastru nemovitostí výhodou

Náplň práce:
- provádění ověřování správnosti provedených změn v obsahu katastru nemovitostí na podkladě rozhodnutí a jiných právních listin a jejich zplatnění v informačním systému katastru nemovitostí,
- rozhodování o návrzích na povolení vkladu nebo výmazu práv k nemovitostem do katastru nemovitostí,
- kontrola správnosti výše úhrady správního poplatku za podání návrhu na zahájení řízení o povolení vkladu do katastru nemovitostí, provádění činností souvisejících s vybíráním nedoplatku nebo vrácením přeplatku správního poplatku,
- kontrola věcné správnosti aktualizace a provádění zplatňování budoucího stavu vkladu práv v informačním systému katastru nemovitostí,
- zpracovávání příslušné podkladové dokumentace při zjištění chybných zápisů v katastru a provádění činnosti směřujících k odstranění těchto chyb,
- jednání se státními orgány, obcemi, vlastníky a jinými oprávněnými při zápisech vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem.
- Náplň práce bude dále konkretizována při ústním pohovoru.

Nabízíme:
- odměňování v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění, v závislosti na délce dosažené praxe a vzdělání
- zaměstnanecké a sociální výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, FKSP)
- zajímavou náplň práce, příjemné pracovní prostředí

Místo výkonu práce: Katastrální pracoviště Šumperk, Americká 2, 787 91 Šumperk

Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2016, případně dle dohody

Přihlášky včetně strukturovaného profesního životopisu s přehledem dosavadní praxe a kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte obratem na adresu: Mgr. Bronislava Bartošová, ekonomicko-personální oddělení, Katastrální úřad pro Olomoucký kraj, Jeremenkova 110/15, 772 11 Olomouc, e-mail: bronislava.bartosova@cuzk.cz.
Podrobnější informace k pracovní náplni je možné získat u ředitele Katastrálního pracoviště Šumperk Mgr. Jaromíra Doležala, tel. 583 312 112 a u vedoucího oddělení právních vztahů k nemovitostem Mgr. Aleše Venglaře, tel. 583 312 103.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 16 440 - 24 750 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha