Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Městský dopravní podnik Opava, a.s.

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10670940707 | aktuálnost: 16. 11. 2016

SOU v oboru elektro nebo v příbuzném oboru, vhodné i pro absolventy, platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., výhodou 3-letá praxe v oboru, ŘP sk. D, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, dobrá prac. morálka.
Náplň práce: údržba, opravy a zajišťování závad elektrických zařízení na vozidlech MHD, stanovení diagnózy závyd, záruční prohlídky vozidel atd.
Mzda 16 000 - 18 400 Kč, 2-směnný provoz (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně sobot, nedělí a svátků, noční provoz), zaměstnanecké benefity, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Očadlíková Jarmila, tel.: 553 759 066, e-mail: jocadlikova@mdpo.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 18 400 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Městský dopravní podnik Opava, a.s., Jarmila Očadlíková, kont.osoba, jocadlikova@mdpo.cz, +420 553 759 066