Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol. s r.o.

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11070500779 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Místo výkonu práce: Hotel Esplanade, Karlovarská 438/15, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Směnnost: jednosměnný provoz, zpravidla 12 hod směny s dobou nástupu na směnu od 7,00 hod. Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, řidičský průkaz sk.B, základní znalost AJ, NJ a RJ výhodou. Nabízíme: pro mimoměstské možnost ubytování, personální strava v hotelu, slevy na procedury, možnost využití fitness. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem pro sjednání osobní schůzky, možno i osobně - buď zastihne kontaktní osobu nebo (kdykoliv) na místě vyplní uchazeč osobní dotazník, který dostane na recepci hotelu, a bude pak kontaktován.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 500 - 15 500 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail