Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality junior

referenční číslo: 11928 | aktuálnost: 26. 9. 2016

Máte vzdělání se zaměřením na strojírenství nebo oblast kvality? Orientujete se v technické dokumentaci a rádi byste pracovali na pozici INŽENÝR KVALITY JUNIOR? Rádi byste nastartovali svou profesní dráhu ve stabilní společnosti na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis

Prosperující výrobní společnost hledá v rámci rozšíření týmu posilu na pozici:

INŽENÝR KVALITY JUNIOR (20-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Tvorba kvalitativních směrnic a příruček
  • Správa a údržba technické dokumentace
  • Podpora kolegů při certifikacích a auditech
  • Práce se základními měřidly, metrologie
  • Aktualizace databáze dat

Požadujeme:

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Alespoň krátkou praxi v oblasti kvality (výhodou)
  • Základy anglického nebo německého jazyka
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Pracovitost, aktivní přístup, chuť učit se

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Profesní růst, osobnostní rozvoj
  • Příspěvek na stravování, firemní akce
  • Penzijní připojištění, další vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha