Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Konstruktér vývoje ve 3D / junior

referenční číslo: 7894A723

Náplň práce

• návrh konceptu výrobku a detailní konstrukce komponentů při využívání CAD systémů (Catia V5) a CAE nástrojů
• provádění obhajoby technických řešení, koordinace zhotovení prototypů a jejich technické zkoušky
• příprava technické specifikace komponentů a spolupráce na vývoji testovacích procedur
• spolupráce s ostatními členy týmu (optici, elektronici)
• podpora při zavádění do sériové výroby

Požadujeme

• SŠ/VŠ technického zaměření
• znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)
• anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
• orientace v oblasti plastů, optiky vítány
• možnost a ochotu cestovat (služební cesty, zahraniční stáže)

Nabízíme

• pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• příspěvek na stravování
• variabilní bonusový systém
• možnost jazykového a odborného vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské