Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - senior s AJ nebo NJ

referenční číslo: 8122 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Považujete se za kvalifikovaného odborníka v oblasti strojní konstrukce a máte za sebou v tomto odvětví dlouholetou praxi? Pracoval jste na zakázkách pro zahraniční klienty či v mezinárodní společnosti, kde jste využíval anglický nebo německý jazyk? Máte zkušenosti s organizací a koordinací práce dalších zaměstnanců?

Pak je Vám tato pozice šitá na míru Vám stačí pouze reagovat na tuto inzerci zasláním Vašeho strukturovaného životopisu.

Náplň práce

  • Vedení jednotlivých přidělených projektů po strojně-konstrukční stránce
  • Produktový vývoj, inovace a kontinuální zefektivňování produkce
  • Vytváření konstrukční a projektové dokumentace (MS Office, aj.)
  • Práce v softwaru Inventor a AutoCAD
  • Komunikace v rámci přiděleného týmu v ČJ
  • Komunikace se zákazníky a centrálou (AJ/NJ)
  • Dohled nad stránkou mechanického designu v jednotlivých produktových sériích

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oblasti strojírenství
  • Praxi v oblasti konstrukce alespoň 2 roky
  • Zkušenost s prací s CAD a PLM softwarem (výše zmiňovaný výhodou)
  • Angličtina či němčina alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, týmovost, leadership

Nabízíme:

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Práci s unikátní technologií pro mezinárodní zakázky
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na dopravu, sportovní aktivitu aj.
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha