Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROBO BUS a.s.

Dopravní dispečeři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11455900791 | aktuálnost: 21. 9. 2016

DISPEČER/KA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY - místo výkonu: Hořovice. Náplň práce: kompletní organizace a řízení pravidelné autobusové dopravy včetně řešení mimořádných událostí, péče o vozový park (plán údržby, kontrola technického stavu vozů a nákladů na opravy), organizace a hodnocení práce podřízených, kontrola kvality práce řidičů (dodržení JŘ, spotřeba PHM, péče o vozidlo) včetně aktivního přístupu při řešení problémů. Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou (technické a dopravní zaměření výhodou), dobré IT znalosti (hl. znalost MS Excel), organizační a komunikační dovednosti (praxe ve vedení kolektivu vítána), vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, ŘP sk. B (výhodou sk. D), zkušenosti na obdobné pozici zejména v oblasti dopravy výhodou. Nabízí se: PP na dobu neurčitou, fixní mzda a motivační složka, zázemí a benefity stabilní společnosti. Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, příspěvek na pezijní připojištění po odpracovaném roce, závodní stravování, příspěvek na očkování a vitamíny atd. Kontakt: tel., e-mailem či osobně (po předchozí tel. dohodě).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail