Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Investiční projektový specialista - junior

referenční číslo: 9307 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství nebo praxi v oboru a láká Vás oblast projektového řízení po stránce investiční? Hledáte juniorní pozici, která by Vám v tomto oboru rozšířila obzory a máte za sebou již s plánováním investičních akcí alespoň okrajové zkušenosti?

Pak nám stačí zaslat Váš strukturovaný životopis a zařadit se tak do výběrového řízení na pozici:

INVESTIČNÍ PROJEKTOVÝ SPECIALISTA – junior, okres Olomouc (až 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Plánování investičních akcích pro účely strojírenské firmy (obráběcí či svařovací vybavení, stavební úpravy aj.)
  • Sestavení finančního plánu a určení termínů
  • Koordinační činnost v rámci projektů
  • Rating zrealizovaných projektů
  • Komunikace s jednotlivými výrobními úseky ohledně okolností u jednotlivých projektů

Požadujeme:

  • Min. bakalářský titul z oblasti strojírenství, případně stavebnictví či ekonomie
  • Orientaci v oblasti plánování investic
  • Anglický či německý jazyk výhodou (využití spíše po mailu)
  • Organizační schopnosti a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Příležitost ke kariérnímu růstu v rámci firmy
  • Výkonnostní bonusy k fixní mzdě, odměny za zlepšovací návrhy
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny při jubileích
  • Pracoviště v okrese Olomouc

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha