Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11375940781 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Co bude Vaším úkolem?

Vývoj multiplatformní aplikace pro 3D prezentace
Vizualizuje 3D modelů ve virtuálním studiu za pomocí více projektorů
Práce s technologií paralelních výpočetu a multithreading
Práce s Windows+Linux, multicast, Infiniband, HPC cluster
Psaní shaderů GLSL, pokročilé techniky zobrazování, ořezové křivky, overlay
Přijímání a posílání video streamu
Rozvoj webového rozhraní pomocí HTML5, JavaScript, autentifikace
Rychlostní optimalizace datových toků přes síť, zvýšení fyzikální korektnosti materiálů a světel
Vylepšování simulace jízdy (import dat, simulace systémů)
Vylepšení detekce kolizí a simulace montáže produktu
Co je potřeba znát a umět?

C++ pokročilá znalost
wxWidgets pokročilá znalost
Výhodou

Vývoj s použitím SVN
Znalost grafických algoritmů a rozhraní (OpenGL, raytracing, teselace)
Znalost a optimalizace algoritmů pro síťová rozhraní

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha