Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Caro Logistics s.r.o.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8852920729 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Požadovaná profese: řidič mezinárodní kamionové dopravy
Pracovní náplň: přepravy v rámci EU a GB Velká Británie
Turnusy 3+1 (3 týdny venku 1 týden doma)
Vzdělání: základní, vyučen, vyučen s maturitou……….
Požadujeme: praxi v MKD
Nabízíme: náborový příspěvek 27.000,- Kč, při sehnání nového řidič + 1x hrubá mzda navíc! Vše oficiálně na účet, 20 dní dovolené, pravidelný výpl. termín do 10 dne v měsíci.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha