Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Podpora prodeje/konstruktér junior

referenční číslo: 13466 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření? Jste komunikativní a technicky zdatní? Rádi vymýšlíte nová technická řešení, máte znalost AJ na středně pokročilé úrovni? Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Podpora prodeje/konstruktér junior.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Modifikace stávajících produktů, vyjasňování objednávek
  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Aktualizace dokumentů na webových portálech
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Uživatelskou znalost programů Pro Engineer/ AutoCAD
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Spolehlivost, pracovitost
  • Logické myšlení

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Profesní a karierní růst
  • Pružnou pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Odborné zaškolení

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha