Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

USSPA, s.r.o.

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10598190707 | aktuálnost: 3. 11. 2016

Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč č.p. 384, 561 02 Dolní Dobrouč
Doba určitá je prodlužována a následuje změna na dobu neurčitou
Pracovní náplň:
- instalace a servis vířivek a termálních bazénů po celé ČR
- opravy komponentů
- spolupráce s výrobou, vývojem a obchodním oddělením
Požadujeme:
- SŠ (ev. VŠ) vzdělání v oboru elektro, praxe výhodou
- zkoušku a platné oprávnění dle vyhlášky č.50/78Sb., minimálně §6
- řidičský průkaz skupiny B, C + E výhodou
- komunikativnost a reprezentativní vystupování
- samostatnost, spolehlivost a důslednost
- flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
- velice dobré platové podmínky a benefity
- zajímavou a pestrou práci v atraktivním oboru
- možnost kariérního růstu v závislosti na schopnostech
- příjemné pracovní prostředí, zázemí rodinné firmy
Nástup možný ihned
Životopis posílejte na adresu hr@usspa.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

USSPA, s.r.o., Ing. Kateřina Kadlecová, jednatelka, hr@usspa.cz