Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VDT plus s.r.o.

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11269940733 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Významný výrobce hliníkových, celoskleněných a požárních dveří, oken, fasád, příček, včetně výroby a servisu automatických dveří přijme servisního technika do týmu výroby, montáže a servisu automatických dveří po Liberci.
Náplň práce:
Podpora výroby a montáže automatických dveří. Servisní činnost převážně v oblasti automatických dveří. Motivační modul bude sjednán po zkušební době, podpora zkušeným kolektivem zajištěna.
Požadujeme:
Pokročilou orientaci v technické problematice a komunikaci se zákazníky. Technické vzdělání, nejlépe výuční obor nebo střední škola technického směru. Praxr v podobné činnosti významnou výhodou. Vyhláška č. 50, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost. Řidičský průkaz sk. B.
Mzda: 20 000,- Kč + motivační příplatek
Nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na email: info@vdtplus.cz nebo k.habichova@vdtplus.cz, tel: 731 400 211 nebo 603 832 790
Adresa korespondenční: Dlouhá 55, Liberec 25, 463 12

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha