Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník

referenční číslo: 77B59898 | aktuálnost: 01.09.2018

AUTO JAROV, s.r.o.

Skladník

Náplň práce

- naskladňování zboží

- dle požadavků zákazníka zajistit rychlý a správný výdej zboží

- vysvětlení technické stránky jednotlivých produktů

- zajistit prodej náhradních dílů a příslušenství externím zákazníkům

- hlídat dostatečnou skladovou zásobu zboží

- vykonává operativní úkony zadané vedoucím

Požadujeme

- vyučen/SŠ vzdělání
- řidičský průkaz
- práce na PC
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- zázemí silné, prosperující společnosti
- možnost osobního růstu
- možnost ubytování

Místo pracoviště: Osiková 2, Praha 3, 130 00

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Nadstandardní lékařská péče, Občerstvení na pracovišti