Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personal Consult s.r.o.

Pracovník obchodního oddělení (P3658)

referenční číslo: 77AAD482 | aktuálnost: 15. 1. 2017

Získávat nové zákazníky a zakázky, rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky, realizace obchodních zakázek, sjednávání obchodních podmínek a smluv, podílení se na plnění plánu tržeb, spolupráce na průzkumu trhu a dalších marketingových aktivitách, vyhodnocování, analýza a reporting dosažených obchodních výsledků.

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/VŠ, strojírenské zaměření výhodou, znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ jako druhý jazyk vítána, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, orientace na tuzemském i zahraničním trhu, ochota cestovat, obchodní a týmový duch, profesionální vystupování, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, pečlivost, samostatnost při realizaci svěřených úkolů, pokročilá znalost MS Office., Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě, zajímavé výrobkové portfolio, sofistikované technologie; komplexní realizaci zakázek, možnost seberealizace v oblasti získávání zakázek a budování vztahů se zákazníky, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity

Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou okolí

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Specializace: analytik prodeje, obchodní ředitel/manažer, obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, referent, key account manager, manažer prodeje, obchodně technický zástupce, obchodní asistent, obchodní referent, referent nákupu a prodeje

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail