Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník obchodního oddělení (P3658)

referenční číslo: 77AAD482 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Získávat nové zákazníky a zakázky, rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky, realizace obchodních zakázek, sjednávání obchodních podmínek a smluv, podílení se na plnění plánu tržeb, spolupráce na průzkumu trhu a dalších marketingových aktivitách, vyhodnocování, analýza a reporting dosažených obchodních výsledků.

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, strojírenské zaměření výhodou, znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ jako druhý jazyk vítána, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, orientace na tuzemském i zahraničním trhu, ochota cestovat, obchodní a týmový duch, profesionální vystupování, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, pečlivost, samostatnost při realizaci svěřených úkolů, pokročilá znalost MS Office., Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě, zajímavé výrobkové portfolio, sofistikované technologie; komplexní realizaci zakázek, možnost seberealizace v oblasti získávání zakázek a budování vztahů se zákazníky, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Žďár nad Sázavou,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: analytik prodeje, key account manager, manažer prodeje, obchodní asistent, obchodní referent, obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, obchodník, obchodně technický zástupce, odborný asistent prodeje, referent nákupu a prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění