Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Náměstci pro zdravotní péči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11074350709 | aktuálnost: 30. 12. 2016

Mzda 44 000 + výrazná motivační složka (v závislosti na zkušenostech, praxi, výsledcích). VŠ-lékařská fakulta. Atestace v oboru, praxe v lékařském oboru min. 10let, zkušenosti s vedením kolektivu, znalost práce na PC- MS Office, zdravotní způsobilost, řídící a organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, systematičnost, analytické a koncepční myšlení, zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k řešení úkolů. Přihláška uchazeče musí obsahovat: strukturovaný životopis vč. informace o dosavadní praxi, fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání a kvalifikaci, příp. rozhodnutí MZ ČR o uznání odborné a specializované způsobilosti dle zák. č. 95/2004 Sb., originál výpisu z rejstříku trestů ne starších 3 měsíců, lékařské potvrzení o způsobilosti k povolání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku zasílejte do 31.1.2017 elektronickou poštou na e-mail nebo písemně na adresu Uherskohradišťské nemocnice a.s. Odbor ŘLZ, obálku označit "VŘ LPP".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 44 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Uherskohradišťská nemocnice a.s., Ing. Adéla Valíčková, valicka@nemuh.cz, +420 572 529 320,724 473 141

Odpovědět na inzerát