Typ nabídky

Minimální mzda

Realityní specialista Pardubice a okolí

referenční číslo: 7760AF92 | aktuálnost: 11.02.2017

REALITY 11 VAU

Pardubická pobočka společnosti Reality 11 neprodá nejvíce realit na světě ani nemění svět realit. Hledáme novou kolegyni / kolegu do týmu.

Náplň práce

- zpracování nabídek a poptávek nemovitostí,
- vytváření prezentace nabízených nemovitostí,
- provádění prohlídek nemovitostí,
- komunikace s klienty,
- aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji, či pronájmu.

Požadujeme

- Příjemné a reprezentativní vystupování,
- dobré obchodní a komunikativní dovednosti,
- vše ostatní Vás naučíme.

Nabízíme

- Školení a vzdělávání v rámci Realitní akademii,
- telefonní tarif a operativní leasing VW v rámci firemního programu,
- možnost kariérního postupu - vedení obchodního týmu,
- marketingová a právní podpora,
- flexibilní pracovní doba.

Mzda: 30 000 Kč

Místo pracoviště: Harmonická 1384/13, Praha 13, 15800

Region: Pardubický kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Studenty