Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o.

Nákupčí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11204690773 | aktuálnost: 4. 8. 2016

PROJEKTOVÝ PLÁNOVAČ/NÁKUPČÍ- SŠ, VŠ technického zaměření, 3 - 5 let pracovních zkušeností v oblasti nákupu a plánování, plynulá znalost NJ a/nebo AJ, profesionální chování a komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilita, kreativita.
Popis pozice: úzká spolupráce s oddělením vývoje a engineeringu, plánování prototypů, organizace prototypových výrobních zakázek ( termíny ve výrobě), zajištění materiálových požadavků pro výrobu prototypů a ostatních požadavků odd. vývoje, vystavování požadavků na rezervaci materiálů ( ERB), účast na pravidelných poradách a projektech, podpora a komunikace mezi odděleními vývoje, engineeringem a nákupem.
Nabízíme: atraktivní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek 1000,-Kč po odpracovaném roce na penzijní připojištění, 55% příspěvek na stravu, 6000,-Kč roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity, příspěvek až 4000,-Kč na dětskou rekreaci.
V případě zájmu zasílejte motivační dopis se životopisem na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail