Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Referent správy (Projektová a administrativní pozice)

referenční číslo: 773D1A0F | aktuálnost: 8. 7. 2016

Pracovní náplň:
• Provádění administrativních úkonů spojených s obchodní a provozní činností čerpacích stanic, zpracovávání výkazů pro třetí strany a organizace státní správy
• Příprava podkladů týkající se nastavení ekonomických podmínek ČS,
• Samostatné vedení menších projektů v rámci provozního oddělení ČS
• Vyhotovení a uzavírání smluv, komunikace s partnery
• Kontrola a řešení pohledávek a závazků, řešení reklamací s dodavateli služeb
• Zpracování, evidence a koordinace pojistných událostí
• Evidence, inventarizace drobného majetku a provozních potřeb
• Poskytování administrativní podpory oddělení provozu ČS, příprava provozních manuálů a pokynů, komunikace s partnery

Požadujeme:

• SŠ vzdělání či VŠ vzdělání výhodou
• Zkušenost na obdobné pozici v organizaci alespoň 2 roky výhodou
• Znalost Anglického jazyka na úrovni B1 + aktivní český nebo slovenský jazyk
• Znalost práce s produkty MS Office, Excel, Word, PowerPoint
• Základní znalost SAP výhodou
• Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
• Flexibilitu a odpovědnost, schopnost dotáhnout věci do konce
• Schopnost pracovat pod časovým tlakem

Nabízíme:

• Zajímavou a nezávislou pracovní příležitost v mezinárodním prostředí
• Možnost získat nové vědomosti a zvýšit svou odbornost ve velmi dynamickém prostředí
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost kariérního růstu v rámci organizace
• Konkurenceschopnou mzdu a množství firemních benefitů

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Specializace: referent/referentka

Typ nabídky: Kontrakt

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha