Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Referent facility uherské hradiště

referenční číslo: 12237 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Máte technické vzdělání a rádi byste se uplatnili v mezinárodní společnosti na pozici REFERENT FACILITY? Komunikujete anglickým jazykem a máte praxi na obdobné pozici? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Významná strojírenská společnost právě obsazuje pozici REFERENT FACILITY (35 - 45.000,- KČ)

Náplň práce

  • odpovědnost za provádění činností při opravě/údržbě - dozor a koordinace činností při realizaci
  • odpovědnost za plánování, včasnost a úplnost provádění oprav/údržby/revize
  • odpovědnost za analýzu a vyhodnocování dat oprav/údržeb/revizí
  • oprávnění jednat s dodavateli ve věcech technických - v rámci oprav a údržeb/ revizí
  • vyhledávání potencionálních dodavatelů pro opravy a údržby, získávat a vyhodnocovat cenové nabídky ve spolupráci se strategickým nákupem
  • spolupodílí se na implementaci a koordinaci TPM

Požadujeme:

  • praxi na obdobné pozici v oblasti správy budov
  • technické zaměření – orientaci v oblasti facility/elektro/vzduchotechnika
  • znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • obchodní a technické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaměstnání pro stabilní mezinárodní společnost
  • zaškolení na danou pozici
  • závodní stravování
  • využití jazyků
  • místo výkonu práce: UH Hradiště

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha