Typ nabídky

Minimální mzda

Data Input/Help desk Administrator

referenční číslo: 771ABA2D | aktuálnost: 02.05.2017

iSTEP CE s.r.o.

Náplň práce

Chceš pracovat pro online cestovní agenturu? Nemáš veškeré zkušeností? Nevadí, my tě to naučíme! A ty nám na oplátku ukážeš chuť a energii na sobě pracovat a zodpovědně plnit pracovní úkoly. To vše v našem mladém a přátelském týmu v moderní budově Danube house v Karlíně.
Tvoje práce bude:
 administrace dat ohledně zájezdů na online portálu
 zodpovědnost za správnost informací a ubytovacích kapacit
 správa dat a nabídek cestovních kanceláří
 komunikace a řešení chyb s cestovními kancelářemi
 kontrola produktu importovaného z XML dat
 komunikace s externími programátory v anglickém jazyce
 prodej zájezdů a poradenství pro volající klienty
 administrativní podpora prodeje a realizace rezervací v systému
 administrace cestovních smluv

Očekáváme od tebe:
 ukončené SŠ vzdělání
 schopnost písemně komunikovat v anglickém jazyce
 schopnost rychle se učit a samostatně pracovat
 pečlivě a precizně plnit pracovní úkoly
 odolnost vůči stresu a asertivní jednání
 základní orientace v XML je výhodou, ale pokud nemáš, naučíme tě

Nabízíme ti:
 pracovní pozici v mladém a přátelském týmu
 zázemí moderní společnosti se sídlem v pražském Karlíně
 občerstvení na pracovišti
 pozice je vhodná pro studenty i absolventy
 nástup ihned

Mzda: 100 Kč

Region: Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Brigáda