Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí nákupu a prodeje v zemědělství

referenční číslo: 12599 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Jste zkušený obchodník a máte zkušenosti jak s prodejem, tak i nákupem? Jsou tyto Vaše zkušenosti získané v oblasti zemědělství a zemědělských komodit? Ovládáte výborně anglický nebo německý jazyk? Máte manažerské dovednosti a reprezentativní vystupování? Chcete být součástí úspěšné společnosti?

Tak neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost Prosperující česká obchodní a výrobní společnost s významným postavením na trhu hledá do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ NÁKUPU a PRODEJE v ZEMĚDĚLSTVÍ

Náplň práce

  • nastavení obchodních strategií a hodnocení konkurence
  • jednání se stávajícími i novými dodavateli (prodej i nákup)
  • zodpovědnost za tým pracovníků, jejich školení a kontrola
  • spolupráce s obchodními zástupci a oddělením logistiky

Požadujeme:

  • odborné SŠ/VŠ vzdělání zemědělského či chemického směru
  • prokazatelné manažerské zkušenosti a praxi v nákupu a prodeji v zemědělství
  • schopnost vést obchodní jednání v AJ nebo NJ
  • samostatnost, flexibilitu a obchodní dovednosti

Nabízíme:

  • atraktivní pracovní příležitost ve středním managementu úspěšné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + prémie dle plnění plánu
  • zajímavou a různorodou práci v prostředí odborníků
  • služební auto, notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha