Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ŽDB DRÁTOVNA a.s.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11078910776 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Požadujeme:
-SŠ nebo VŠ – obor materiálové inženýrství
-znalost anglického nebo německého jazyka - úroveň střední
-uživatelská znalost PC – programy Microsoft Office
-samostatnost, spolehlivost, důslednost, rozhodnost
-komunikační dovednosti

Náplň práce:
-řešení neshodné výroby a její analýza
-statistické zpracování dat, vyhodnocování funkčnosti procesů
-jednání se zákazníky při řešení problémů a zpracování PPAP dokumentace
-koordinace schvalovacího procesu prvních vzorků včetně zabezpečení analýzy FMEA, plánu kontrol, MSA, IMDS
-koordinace zajištění specifických požadavků zákazníků mezi jednotlivými odděleními
-funkce interního auditora pro oblast systému managementu kvality, výrobních procesů a auditu výrobků
-řešení problémů metodikou 8D Reportů

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha