Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Software consultant

referenční číslo: 9720 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte technický backround? Máte zkušenosti s konzultováním informačních systémů? Umíte anglicky a jste ochoten/ochotna cestovat?

Tak hledáme právě Vás na pozici:

SOFTWARE CONSULTANT

Náplň práce

  • analýza systému a návrh nového software řešení
  • procesní a business analýza systému
  • práce s databázemi a práce s SQL a UML diagramy
  • komunikace se zákaznímem a úzká spolupráce s vývojovým týmem
  • cestování v rámci EU

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
  • komerční zkušenost 1 rok s analýzou informačních systému
  • znalost SQL a UML diagramů
  • komunikativní a analytická osobnost s IT backroundem
  • ochota pracovat s OS Linux

Nabízíme:

  • zajímavou práci na více projektech
  • zázemí mezinárodní společnosti s příjemným pracovním kolektivem
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • benefitní systém odměňování
  • školení a certifikace, 13. plat

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha