Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Auto Eder s.r.o.

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11160690797 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Kontakt: POUZE e-mailem: zamestnani@autoeder.cz
Náplň práce:
- Oprava a servis osobních vozidel Toyota nebo Volvo
- dodržování technologie pracovních postupů
- péče o servisní nářadí a provozní zařízení
- údržba servisu
- pracovní doba: směnný provoz vč. soboty, 8.00 - 16.30 a 9.30 - 18.00 hod.

Požadujeme:
vyučení v oboru automechanik - podmínkou
ŘP skupiny B, praxe v autorizovaném servisu osobních vozidel výhodou, dobrá znalost oboru osobních vozidel, velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou, samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci, časová flexibilita

Nabízíme
- nástupní mzda: 15.000,-Kč hrubého/měsíc + procenta z výkonu
- příspěvek na stravu
- pracovní oděvy
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- nástup ihned!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Auto Eder s.r.o., Bc. Roman Říha, zamestnani@autoeder.cz, +420 602 667 905