Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní

referenční číslo: 76BCC2DE | aktuálnost: 02.05.2017

M Hotel, s.r.o.

5* Hotel v Centru Prahy hledá do svého týmu kompletní a samostatnou účetní.

Účetní

Náplň práce

Samostatné účtování 5* hotelu. Kompletní účtování, kontrola vystavených účtů a faktur, účtování došlých faktur, kontrola pokladen, pohledávky, závazky, DPH a uzávěrky / finanční výkazy.

Požadujeme

Příjemný vzhled a vystupování,
min 3 roky praxe v oboru
Samostatnost
Flexibilita
Znalost Excell / Word
Ochota se vzdělávat
Anglický jazyk výhodou
Znalost účetního systému HRMC výhodou

Nabízíme

Nabídka práce v malém a přátelském kolektivu. Práce v centru města s dobrou dostupností, Práce v perspektivní společnosti, možnost růstu a vzdělání. Nabízíme plat, benefit formou živ. pojištění a další. Níže uvedený plat je nástupní.

Mzda: 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 1

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: samostatná účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita