Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce - elektro

referenční číslo: 76B9137A | aktuálnost: 07.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro společnost specializující se na elektrické a elektronické zařízení pro průmyslová odvětví hledám kandidáta na pozici Obchodně technického zástupce.

Náplň práce

- komplexní vyřízení obchodních případů zákazníků a s tím spojené administrativní a logistické úkoly
- vyhledávání nových zákazníků
- budování vztahů se stávajícími zákazníky
- pomoc zákazníkům s řešením aktuálních problémů
- organizace technických a obchodních jednání
- zajištění vypracování technické dokumentace k zakázkám
- účast na školení v tuzemsku i v zahraničí

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání,technického směru
- orientace v oblasti elektro podmínkou
- anglický jazyk - schopnost ústní i písemné komunikace
- čtení výkresové dokumentace
- technické myšlení
- samostatnost a komunikační dovednosti
- ŘP sk. B
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou

Nabízíme

- zaměstnání na HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou
- firemní benefity
- služební vůz
- technické a obchodní zaškolení v zahraničí
- možnost bonusů
- perspektivní práci ve stabilní společnosti

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte reagovat! Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita