Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

I. B. S. hotels restaurants PRAHA a.s.

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11589730721 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu práce: BW Hotel Vladimír, Masarykova 3128/36, Ústí nad Labem.
Požadujeme: ÚSO vzdělání, minimálně 10 let praxe na obdobné pozici v hotelu, dobrá znalost německého nebo anglického jazyka, organizační a manažerské dovednosti, schopnost řídit a motivovat tým, znalost softwaru Mefisto a Pohoda výhodou, poctivost, spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, asertivní jednání.
Nabízíme mzdu 18 500 - 22 500 Kč, zvláštní prémie, podnikové stravování, možnosti vzdělávání, příjemné pracovní prostředí.
V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce.V případě, že do 2 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré
Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 18 500 - 22 500 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail