Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SEVEN SPORT s.r.o.

Pracovníci pro zadávání dat

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11293780714 | aktuálnost: 20. 8. 2016

SŠ nebo VŠ vzdělání, nástup možný IHNED, plat 16 000 - 19 000 Kč.
Náplň práce: popisování fitness, sport a moto produktů,
doplňování a úprava existujících textů, tvorba rádců,
optimalizace textu pro SEO, komplexní práce v administrátorském rozhraní, emailová a telefonická komunikace se zákazníky, spolupráce s grafikem,
analýza vlastností produktového portfolia, průzkum a analýza nových trendů a konkurence, vyhledávání nových příležitostí.
Požadujeme: kvalitní ústní a písemný projev, výborná znalost českého jazyka, praxe v oblasti žurnalistiky výhodou, kreativita, tvůrčí a analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, schopnost rychlé orientace ve webovém prostředí, znalost anglického jazyka výhodou, základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop), základní znalost HTML/CSS, ochota a snaha neustále se učit novým věcem,
schopnost práce pod tlakem, odolnost vůči stresu,
Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém perspektivním kolektivu, zázemí úspěšné společnosti,
příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity,
možnost vzdělávání.
Pokud máte zájem pracovat a rozvíjet se v naší společnosti, zašlete nám svůj životopis společně s průvodním dopisem na emailovou adresu personálního oddělení zivotopisy@insportline.cz.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky na předmětné pracovní místo.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti SEVEN SPORT s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail