Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový/á účetní / personalista

referenční číslo: 768F972B | aktuálnost: 18.06.2018

AUTO JAROV, s.r.o.

Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici mzdový účetní/personalista.

Náplň práce

- měsíční zpracování mezd zaměstnanců v požadované kvalitě
- odesílání mezd na osobní účty zaměstnanců
- provádění srážek pojistného a daní a provádění jejich odvodů dle platné legislativy
- provádění srážek ze mzdy a jejich odesílání
- vyhotovení a odeslání výkazů zdravotním pojišťovnám, soc. správám a finančním úřadům
- vedení mzdové agendy zaměstnanců /mzdové listy, evidenční listy důchodového zabezpečení, daňová prohlášení/
- vedení dokladů pro zdravotní pojištění, soc. pojištění a daně
- zpracování Roční uzávěrky
- provádění inventarizace účtů
- personálně mzdová administrativa

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- praxe v oblasti mzdového účetnictví minimálně 3 roky
- znalost zákonů v oblasti zpracování mezd a znalost Zákoníku práce
- práce na PC, znalost MS Office
- smysl pro odpovědnost, pečlivost
- zodpovědnost při práci s osobními daty zaměstnanců
- komunikační schopnosti

Nabízíme

- zázemí silné české společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost vzdělávání a rozvoje
- možnost ubytování

Důležité informace:
Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.

Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTO JAROV, s.r.o. na dobu určitou po dobu 1 roku a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Místo pracoviště: Osiková 2, Praha 3, 130 00

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday