Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér elektrických přístrojů

referenční číslo: 12564 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Máte vzdělání v oblasti elektra a orientujete se v CAD programech? Navrhujete nová konstrukční řešení? Chcete se podílet na vývoji a výzkumu v oblasti elektra? Jste samostatná osobnost, s chutí naučit se něco nového a rozšířit si obzory, pod záštitou významné mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis
Prestižní společnost, působící v oblasti elektrotechnického průmyslu v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR ELEKTRICKÝCH PŘISTROJŮ.

Náplň práce

  • Správa technické dokumentace
  • Práce na projektech v oblasti vývoje a výzkumu
  • Návrhy konstrukčních řešení
  • Kooperace s oddělením kvality při řešení neshod

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka (porozumění textu)
  • Orientace v CAD programech
  • Znalost technické dokumentace

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha