Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka marketingu

referenční číslo: 7641A427 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Unipetrol RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod

hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo: Asistentka marketingu.

Náplň práce

Náplň práce:
• Organizace pravidelných porad
• Zpracování žádostí o sponzoring
• Příprava a kontrola marketingových smluv (znalost právních náležitostí smluv velkou výhodou)
• Správa webových stránek společnosti
• Vystavování objednávek, příjem, zpracování a kontrola faktur marketingového oddělení
• Komunikace a kooperace s jinými odděleními a reklamními agenturami (komunikace v ČJ i AJ)
• Korektury, příležitostné anglické překlady
• Příjem, odesílání a případné reklamace marktingových předmětů na ČS, koordinace jeho dodávek s agenturami
• Komunikace s čerpacími stanicemi - dodávka POS materiálů + řešení vzniklých problémů

Požadujeme

• Vzdělání na úrovní SŠ/VŠ
• Velmi silné administrativní a organizační schopnosti
• Nutné zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok
• Schopnost pracovat samostatně, důslednost a dodržování termínů
• Dobré komunikační schopnosti
• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni, znalost slovem i písmem, (úroveň alespoň B2)
• Uživatelská znalost práce v MS Office, znalost práce v Sharepointu a SAPu výhodou
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo pracoviště: Praha 4 - Pankrác

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita