Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CENEGA CZECH s.r.o.

Odborní účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11090230773 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Místo výkonu práce: Kováků 456/28, 15000 Praha 5
Kontaktní osoba: Fleissigová Kristýna, e-mail: hr@cenega.cz

Naplň práce:

" Měsíční uzávěrky; kontrola správnosti zaúčtovaných dokladů
" Účtování tuzemských a zahraničních plateb
" Elektronické bankovnictví, konverze devizových prostředků
" Komunikace s bankou, finančním úřadem, pojišťovnami
" Pojišťování pohledávek, komunikace s COFACE
" Příprava měsíčních hlášení DPH, souhrnného a kontrolního, statistické výkazy
" Komunikace s podniky ve skupině, týdenní konfirmace salda
" Komunikace s implementátory účetního systému, nastavování reportů
" Komunikace s auditory a daňovým poradcem

Očekáváme:
" SŠ/VŠ vzdělání
" Perfektní znalost podvojného účetnictví
" Obecná znalost zákonů (DPH, DPPO, Silniční daň, Daňový řád, atd.)
" Znalost ekonomických SW, Windows, MS Office
" Anglický jazyk - středně pokročilá úroveň, e-mailová komunikace
" Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita, časová flexibilita
" Týmového hráče
" Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy VŠ, nabízíme ZAŠKOLENÍ

Uvítáme:
" Zkušenost s auditem a konsolidací podniků ve skupině
" Praxe s ohledem na náplň práce 1 rok
" Smysl pro humor, pozitivní přístup k životu

Nabízíme:

" Zajímavou práci v přátelském a dynamickém kolektivu
" Penzijní připojištění, stravenky, mobil, notebook, roční bonusy
" Profesní vzdělávání v oblasti účetnictví
" Pracoviště na Praze 5 - Anděl

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha