Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ELKOV elektro a.s.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11579180710 | aktuálnost: 18. 10. 2016

Z důvodu rozšíření našich aktivit hledáme pro pobočku v Kroměříži zaměstnance na pozici Skladník prodejce.
Požadujeme:
SOU/ SŠ elektrotechnického směru, silnoproud výhodou, možno i absolventi
Základní znalost elektrotechnického materiálu
Pečlivost, samostatnost, zákaznický přístup
VZV výhodou
Nabízíme:
Zaměstnání ve stabilní české společnosti
Motivační mzdové ohodnocení
Zaměstnanecké výhody
Zavedený systém vzdělávání
Profesní růst
Náplň práce:
Vychystávání elektromateriálu
Obsluha a poradenství zákazníkům pobočky
Skladová evidence
V případě zájmu Vás prosíme o zaslání profesního životopisu na email. jiri.plevac@elkov.cz. Pokud se Vám do 30 dnů od zaslání profesního životopisu neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali našim požadavkům. Děkujeme Vám za pochopení. První kontakt pouze emailem či telefonem a BEZ DOPORUČENEK.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ELKOV elektro a.s., Ing. Jiří Plevač, personalista, jiri.plevac@elkov.cz, +420 725 653 325