Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Masokombinát Plzeň s.r.o.

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11063220735 | aktuálnost: 29. 10. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha retraku - vysokozdvižného vozíku s bočním zakládáním
• Zásobování skladu palet a přepravek
• Péče o areál, úklid objektu
• Třídění odpadu
POŽADUJEME:
• Platný průkaz VZV
• Trestní bezúhonnost
• Potravinářský průkaz
• Ochotu pracovat na směny
• Zodpovědnost, spolehlivost
NABÍZÍME:
• Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
• Dotované stravování za bezkonkurenční ceny přímo v objektu
• Zaškolení
• Možnost bezplatného parkování v blízkosti firmy, zastávka MHD přímo u bdovy
• Možnost okamžitého nástupu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Masokombinát Plzeň s.r.o., Alla Machová, personalista, amachova@schneider-group.cz, +420 377 616 114