Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ISS Facility Services s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10627960783 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Místo výkonu práce: 28. října, 702 00, Ostrava
V případě zájmu pište na e-mail: zuzana.marunicova@cz.issworld.com

Náplň práce: Administrativní podpora on-site managementu v oblasti facility služeb a podpora
klienta v oblasti technické správy budov, Zpracování měsíčních statistik a reportů, Sledování
odstraňování závad za klienta, zpracování/nástup na opravy a jejich nákladovost, nabídky,
Pravidelná kontrola kvality služeb úklidu, recepce a drobné údržby, Vyřizování/uzavírání
požadavků z Help desku, Řešení provozních žádostí, případně stížností, zákazníka nebo
zaměstnance, Vyjednávání se zadavateli, Administrativní podpora Team leadera (nadřízeného),
Práce s MS Office (excel, word) a interními systémy

Požadujeme: Min.SŠ s maturitou – zaměření elektro, strojní, stavební výhodou, Pečlivost a
samostatnost při plnění svěřených úkolů, Anglický jazyk slovem i písmem , Schopnost rychle se
rozhodnout a pohotově jednat, Velmi dobré komunikativní schopnost a schopnost reprezentovat
společnost, Časovou flexibilitu , Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám a inovacím,
Schopnost týmová spolupráce a zvládání stresu, Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost,
samostatnost a profesionalitu, Praxe v oblasti facility management, PO a BOZP výhodou,
Zkušenost s vedením týmu výhodou.

Pracovní doba po-pá, 40 hod/týden.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky na HPP po zkušební době.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha