Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista extruzí

referenční číslo: 12631 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a zkušenosti s procesem extruze plastů? Láká Vás zaměstnání v menší společnost a možnost pracovat v obklopení nejmodernějších technologií? Chcete se dostat mezi špičku v oboru plastové výroby?
Zašlete nám Váš životopis
Mezinárodní výrobní společnost, působící na vysočině, hledá do svých řad kandidáta na pozici SPECIALISTA EXTRUZE.

Náplň práce

  • Zavádění technologií do výroby
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Materiálové zkoušky
  • Spolupráce při zavádění nových výrobků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – technického zaměření
  • Praxi v oboru extruze plastů
  • Znalost plastických hmot
  • Ochotu nadále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Zázemí menší společnosti s mezinárodní působností
  • Příspěvek na stravování
  • Kvartální odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce je v okrese Havlíčkův Brod

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha