Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TIME s. r. o.

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11148300793 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Expedice výrobků, pomocné práce při výrobě
Náplň práce: podle objednávek expedient připraví do bedýnek výrobky na jednotlivé zavážecí linky, po návratu řidičů vloží použité bedýnky do myčky a připraví je na další použití. Dále pak vyváží hotové výrobky z udírny a třídí je do přepravek podle druhů. Jedná se o fyzickou práci, u které je nutné samostatné myšlení.
Práce je v brzkých ranních hodinách bez možnosti dopravy. Nutná je znalost češtiny, kvůli čtení objednávek. Ubytování je možné v přilehlé ubytovně ZOD Potěhy.
Nabízíme slevu na výrobky.
V případě zájmu se hlaste na uvedený email, případně osobně v PO-PÁ v 6-13hod, nebo telefonicky v PO-PÁ v 6-14hod.
Místo výkonu práce: Potěhy 209

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha