Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Vedoucí výroby (P3710)

referenční číslo: 75CFF002 | aktuálnost: 11. 7. 2016

Vedení svěřeného úseku výroby, zavádění a kontrola dodržování výrobních postupů, plnění výrobního plánu z hlediska termínů plnění a dosahované kvality, zodpovědnost za vedení podřízených pracovníků, včetně jejich proškolení v oblasti bezpečnosti práce, vedení příslušné výrobní dokumentace, příprava a prezentace výrobních reportů nadřízenému v AJ

Požadujeme:

M/Ž, SŠ/VŠ strojírenské zaměření velkou výhodou, AJ na úrovni B2 podmínkou - denní komunikace, prokazatelné zkušenosti s vedením výroby ve strojírenství a obdobných provozech min. 3 roky, zkušenosti se zaváděním procesů výhodou, přirozená autorita, manažerské a organizační schopnosti podmínkou

Nabízíme:

zajímavou a odpovědnou práci v prosperující společnosti, motivující finanční ohodnocení, příjemný pracovní kolektiv, benefity (až 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail