Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Finanční Controller

referenční číslo: 75C0CE8C | aktuálnost: 8. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem telekomunikačních řešení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční Controller.

Náplň práce:

• odpovědnost za reporting hospodářských výsledků a rozpočtů v systému Hyperion;
• participaci při sestavování rozpočtů společností;
• vyhodnocování a analýza odchylky v hospodářském výsledku od plánu;
• přípravu prezentací pro vedení společnosti a centrálu;
• udržování dat v ERP systému Navision a několika manažerských systémech;
• úzkou spolupráci s účetním oddělením a ostatními útvary společnosti;
• a samozřejmě další činnosti dle pokynů vedoucího zaměstnance…

Požadujeme:

• ukončené SŠ popř. VŠ ekonomického směru;
• min. 2 roky praxe v oblasti controllingu/auditu/reportingu/finančních analýz, nejlépe v mezinárodní firmě;
• nutnou podmínkou je znalost podvojného účetnictví;
• znalost IFRS výhodou;
• odolnost vůči stresu;
• zkušenost se zahraničním reportingem;
• podmínkou je také velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel);
• pokročilá znalost AJ slovem i písmem (e-mailová i telefonická komunikace);
• pro výkon této práce je nezbytný systematický a proaktivní přístup a analytické myšlení;
• trváme na pečlivosti a důslednosti;
• znalost systému Hyperion a Navision je výhodou;
• hledáme týmového hráče, schopného zvládat samostatné úkoly

Nabízíme:

• práci v zahraniční společnosti s množstvím zajímavých zkušeností;
• flexibilní pracovní dobu s pracovištěm v centru Prahy;
• první pracovní smlouvu na dobu určitou – zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou;
• zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání apod.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha