Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Ředitel divize vývoje a výzkumu - automotive #6623967 (Praha, CZ)

referenční číslo: 6623967 | aktuálnost: 16. 11. 2016

hledá CHARIZMATICKOU OSOBNOST s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost z oblasti výzkumu a vývoje automotive.

ŘEDITEL DIVIZE VÝVOJE a VÝZKUMU - AUTOMOTIVE

Popis pozice / Náplň práce:

Zodpovědnost za strategii, vedení, výsledky a cíle jednoho ze 4 R&D oddělení
Zodpovědnost za dodržování rozpočtu oddělení
Budování, vedení, podpora, motivování pracovních týmů
Řízení a realizace inovačních a vývojových procesů
Spolupráce na rozvoji inovativních technologií
Zodpovědnost za projekty, prezentace projektů

 Náš klient požaduje:

VŠ vzdělání elektrotechnického, mechatronického či IT zaměření (software inženýr)
Praxi ve vývoji či výzkumu automotive min. 3-5 LET PODMÍNKOU
Zkušenost s vedením týmu lidí (min. 20) PODMÍNKOU, osobní přístup
Výborná úroveň anglického jazyka - firemní jazyk je AJ PODMÍNKOU, NJ velkou výhodou
Výsledkově i lidsky orientovanou vůdčí osobnost, která je schopná identifikovat rizika a předcházet jim
Vnitřní motivovanost, přirozenou osobnost
Logické a analytické myšlení, orientace na krátkodobé i dlouhodobé cíle
Schopnost rychle porozumět problematice
Řidičský průkaz sk.B, aktivní řidič

Náš klient nabízí:

Možnost podílet se na vývoji špičkových produktů pro prvotřídní klientelu
Výborné finanční ohodnocení i bonusový systém
Mezinárodní prostřední ve stabilní zahraniční společnosti se špičkovou klientelou
Výborný a přátelský tým i vedení společnosti
Výborné managerské i zaměstnanecké  benefity - velká kafeterie bonusů

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.