Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Pomocné práce ve skladu - Břeclav

(referenční číslo: 3-21-204215/JD)

Pro našeho významného klienta, stabilní logistickou společnost sídlící v Břeclavi, hledáme šikovné brigádníky do skladu.

Jedná se o flexibilní brigádu na na ranních směnách, které se plánují dopředu.

Vaší hlavní náplní práce bude práce ve skladu a jiné pomocné manuální práce.

Místo výkonu práce: Břeclav

Nástup během měsíce června.

Požadujeme:

  • zkušenosti s prací ve skladu velkou výhodou
  • spolehlivost a pravidelná docházka

Nabízíme:

Benefity:
Mzda: 100Kč/hod

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Částečný úvazek