Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer výroby

referenční číslo: 12457 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Jste absolventem vysoké školy a máte několikaletou praxi na vedoucí pozici ve výrobní společnosti? Troufnete si na vedení více než stočlenného kolektivu? Nemáte problém s komunikací v angličtině?
Pak jste člověk, kterého hledáme
Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu Vám nabízí místo v kolektivu na pozici:

MANAŽER VÝROBY

Náplň práce

  • řízení výrobního oddělení
  • zajištění maximální produktivity práce
  • správa systému kvality
  • reportování výsledků výroby a kvality
  • zlepšování standardů výroby

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání, technického zaměření
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost výrobních metod např. FMEA, Kaizen, Lean atd.

Nabízíme:

  • velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravenky, závodní stravování
  • mobilní telefon, služební automobil
  • zázemí prosperující výrobní společnosti
  • možnost okamžitého nástupu
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha