Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CUTCO a.s.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11648630770 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Pracoviště: Nádražní č.p. 212, Senice na Hané.
Náplň práce: naskladňování materiálu (vykládka kamionů), navážení materiálu do výroby, manipulace s plechovými tabulemi pomocí VZV, pomocné práce při inventarizaci materiálu, manipulace s kovovým odpadem.
Požadujeme: vyučen, platné oprávnění k řízení VZV výhodou nikoliv podmínkou, praxe ve skladu materiálu strojírenské výroby vítaná, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, samostatnost.
Jednosměnný provoz (pouze ranní směna), odpovídající mzdové podmínky (od 16.000 Kč/měsíc) dle praxe, nástup po dohodě, pracovní poměr na dobu určitou jeden rok (předpoklad prodloužení na neurčito), firemní stravování.
Kontakt možný osobně na adrese zaměstnavatele v pracovní dny od 6:00 - 14:00 hod., telefonicky na 601 370 521 nebo e-mailem na daniela.recova@cutco.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

CUTCO a.s., Daniela Slouková Recová, daniela.recova@cutco.cz, +420 601 370 521