Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CUTCO a.s.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11648630770 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Pracoviště: Nádražní č.p. 212, Senice na Hané.
Náplň práce: naskladňování materiálu (vykládka kamionů), navážení materiálu do výroby, manipulace s plechovými tabulemi pomocí VZV, pomocné práce při inventarizaci materiálu, manipulace s kovovým odpadem.
Požadujeme: vyučen, platné oprávnění k řízení VZV výhodou nikoliv podmínkou, praxe ve skladu materiálu strojírenské výroby vítaná, dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, samostatnost.
Jednosměnný provoz (pouze ranní směna), odpovídající mzdové podmínky (od 16.000 Kč/měsíc) dle praxe, nástup po dohodě, pracovní poměr na dobu určitou jeden rok (předpoklad prodloužení na neurčito), firemní stravování.
Kontakt možný osobně na adrese zaměstnavatele v pracovní dny od 6:00 - 14:00 hod., telefonicky na 601 370 521 nebo e-mailem na daniela.recova@cutco.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail