Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Jsme mediální skupina MAFRA, jedna z nejsilnějších mediálních skupin na českém trhu.
Právě hledáme aktivního a pohodového kolegu/kolegyni na pozici

PHP programátor pro vývoj internetových projektů

(referenční číslo: 75691bd3)

Co Vás čeká a nemine?

- rozvoj nově vznikajících i existujících služeb,
- podpora provozu našich projektů.

Neobejdete se bez:

- velmi dobré znalosti objektově orientovaného programování v PHP (Nette framework výhodou),
- dobré orientace v problematice relačních i nerelačních databází,
- zkušenosti s programováním v JavaScriptu,
- anglického jazyka (na úrovni potřebné pro porozumění technické dokumentaci),
- schopnosti pracovat v týmu s dalšími vývojáři.

Máme pro vás:

- respekt k vaší práci a zkušenostem,
- moderní pracovní prostředí v jedné z nejsilnějších mediálních skupin na českém trhu,
- pohodový tým kolegů,
- firemní akce pro vás i vaše rodiny,
- možnost relaxovat v místním atriu plném zeleně,
- odpovídající finanční ohodnocení s bonusovými složkami,
- balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, soustavné vzdělávání, příspěvek na jazykové vzdělávání, multisport karta, příspěvek na sport/kulturu a volný čas, výrazně zvýhodněné pojištění, denní tisk k dipozici, sleva na firemní služby, slevové akce, volné vstupy a mnoho dalšího).

Máte pocit, že nám do týmu chybíte právě vy?

Pokud ano, budeme velmi rádi, když se nám ozvete a následně posílíte naše řady :-)

Již teď se na vás těšíme!

Region: Praha, Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita