Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou mezinárodní společnost působící v lokalitě Děčín, hledáme pracovité a spolehlivé uchazeče na práci ve výrobě. Samozřejmě máte nárok na 5 týdnů dovolené za rok a možnost volby pracoviště v Jílovém či v Boleticích u Děčína. Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Operátor výroby - jednoduchá manuální práce

referenční číslo: 5826 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, silnou a zavedenou mezinárodní společnost působící v okolí Děčína, hledáme pracovité a spolehlivé uchazeče na pozici výrobního dělníka. Samozřejmě máte nárok na 5 týdnů dovolené za rok a možnost volby pracoviště v Jílovém či v Boleticích u Děčína. Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky či strojů
- odebírání hotových výrobků
- příprava zboží na palety

Požadujeme:

- samostatnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat v 3-směnném nebo nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny)
- pracovitost a manuální zručnost

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Neváhejte nás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle!

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení s měsíčními bonusy
- týden dovolené navíc
- dotované obědy v závodní jídelně
- zákonné příplatky
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- možnost volby pracoviště v Jílovém nebo v Boleticích u Děčína
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Děčín

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha