Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

„Controller /-ka“

referenční číslo: 36223 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Gabriella Salvete, s.r.o.

Obchodní firma v segmentu výroby a prodeje dekorativní kosmetiky hledá pro své sídlo v Katovicích (okr. Strakonice) „Controller /-ka“

Náplň práce:

• Spolupráce při sestavení ročního plánu a sledování jeho plnění, měsíční reporting
• Příprava analýz a správa dat
• Monitoring trhu
• Vyhodnocování aktuálního portfolia
• Controllingová podpora dalších oddělení

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
• Pokročilá znalost MS Office – Excel, Word, Power Point
• Iniciativní osobnost silně orientovanou na výsledek
• Výborné komunikační a prezenční dovednosti
• Velmi dobré analytické myšlení
• Flexibilitu, samostatnost, smysl pro odpovědnost

Nabízíme:

• zajímavou, rozmanitou práci v segmentu kosmetiky a krásy
• možnost profesního růstu v expandující úspěšné firmě
• pozitivní firemní kulturu
• perspektivní práci v příjemném prostředí a kolektivu
• pružnou pracovní dobu, práce na plný úvazek
• nástup možný ihned
• HPP na dobu určitou

Kontakt:

Gabriella Salvete s.r.o., Kosmetická 450, Katovice 387 11
Ing. Lucie Třeštíková
Mobil: +420 606 603 107
E mail: trestikova@gabriellasalvete.com

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha